מכירה והזמנות בסיטונאות בלבד
תפריט ניווט
שעונים ביבוא בלעדי, אריזות, מתקני תצוגה - יעקב נטוביץ
Koral, Adexe, Daniel Klein, Slazenger - Yaakov Natowicz
Koral
BERUCCI ANOTHER DIMENSION
BERUCCI jewelry
LEE COOPER
DANIEL KLEIN
קופסאות ומתקני תצוגה
אריזות ותכשיטים

אריזות ותכשיטים

אריזות ותכשיטים

אריזות לתכשיטים

 

תכשיטים הם יקרי ערך, גם מבחינת שוויים הכספי וגם מבחינת חשיבותם הסנטימנטלית, רגשית. כדי להגן על תכשיטינו היקרים, ניתן למצוא אצלנו, בחברת יעקב נטוביץ' יבואן שעונים, סוגי אריזות שונות ובגדלים שונים המתאימים לכל סוגי התכשיטים. אנו שמים את הדגש על ייבוא אריזות איכותיות ביותר ובגדלים וצבעים שונים שיתאימו לכל אחד ואחת. בחברת יעקב נטוביץ' תוכלו למצוא אריזות לתכשיטים שונות, כאלו בעלי פתח שקוף שדרכן ניתן לראות את התכשיט וגם כאלו סגורות, בעלות משטח ריפוד כאשר עליו מונח התכשיט.

 

רבים קונים תכשיטים כמתנות הן לגברים והן לנשים ועל כן חשוב לתת את הדעת לאופן אריזת התכשיט והצגתו באופן המחמיא ביותר, וזאת כדי להפוך את חווית קבלת המתנה, והן הנתינה שלה לאחר למרגשת ומפתיעה. בנוסף לרגע הנתינה או הקבלה של התכשיט כמתנה יש לאריזת התכשיט פונקציונליות נוספת, שמירה על התכשיט לאורך זמן מפני פגיעה או חבלה. אופן הנחת התכשיט בקופסה חשוב מאוד ומאפשר להציג את התכשיט באופן הראוי לו. ניתן למצוא סוגים שונים של אריזות כגון קופסאות בעיצובים שונים או שקיות אריזה שמתאימות לתכשיטים.

 

סוגים שונים של אריזות לתכשיטים

 

באתרנו ניתן למצוא סוגים שונים של אריזות לתכשיטים מעוצבות לכל סוג תכשיט ואופיו. תוכלו למצוא פתרונות אריזה לתכשיטים במבחר סוגים, צבעים וגדלים ובין היתר גם מתקני תצוגה לתכשיטים.

ישנן אריזות מחומרים שונים, כגון קופסאות קרטון חלקות בשלל צבעים, גדלים וצורות, אריזות שטוחות, מרובעות, עגולות, אריזות לתכשיטים עם חלון שניתן לראות דרכו את התכשיט או כאלו עם פפיון. כמן כן ישנן קופסאות מלבניות ארוכות שמתאימות לשעונים או צמידים, בצבעים חלקים או בפטרן מנוקד. הקופסאות המרובעות בגודל 9X9, 6X6 או 5X5 ס"מ. ישנן קופסאות גדולות יותר בגדלים 10X15 או 13X16 ס"מ – כאלו שיתאימו לכל סוג תכשיט. עוד תוכלו למצוא קופסאות עור ורוד עתיק עם סרט בחלקו העליון של המכסה. גם קופסאות אלו תוכלו למצוא בשלל גדלים וצורות כפי שפורט לעיל.

 

בבואכם לרכוש אריזות לתכשיטים אל תזלזלו באריזה שעוטפת אותו, גשו לחברת יעקב נטוביץ כדי למצוא פתרונות עטיפה לכל תכשיט. מציאת אריזה הולמת לתכשיט הנו פרט חשוב ובמיוחד בעת רכישה לשם מתנה. מעבר ליצירת אפקט ההפתעה, התכשיט מוצג באופן מרגש ומפתיע ובנוסף, איכויותיו נשמרות והוא מוגן מפני פגיעה או שבירה.

שעונים ביבוא בלעדי, אריזות, מתקני תצוגה - יעקב נטוביץ
לחצו לחיוג מהיר: 04-8624804

יעקב נטוביץ בע"מ - שעונים ביבוא בלעדי, אריזות מתקני תצוגה

כתובתנו: רחוב מוצקין 17, טירת הכרמל

טלפון: 04-8624804   |   פקס: 04-8620535

shlomi@ynato.com , alonnatowicz81@gmail.com

בניית אתרים