מכירה והזמנות בסיטונאות בלבד
תפריט ניווט
שעונים ביבוא בלעדי, אריזות, מתקני תצוגה - יעקב נטוביץ
Koral, Adexe, Daniel Klein, Slazenger - Yaakov Natowicz
Koral
BERUCCI ANOTHER DIMENSION
BERUCCI jewelry
LEE COOPER
DANIEL KLEIN
קופסאות ומתקני תצוגה
מתקני תצוגה

מתקני תצוגה

מתקני תצוגה

מתקני תצוגה לתכשיטים

 

תכשיט הנו מוצר שמיועד לקשט את גופנו ועל כן לתצוגתו ישנה חשיבות רבה. מתקני תצוגה לתכשיטים נמצא לרוב בחנויות המציגות את סחורתם ובעקבות העובדה כי קניית תכשיט נעשית עם המון רגש ומאופיינת בהמון תחושה וטעם, חשובה מאוד אופן הצגתו.

 

בחברת יעקב נטוביץ' יבואן שעונים תוכלו למצוא דגמים רבים ומגוונים למתקני תצוגה לתכשיטים. מתקני התצוגה יאפשרו חווית קנייה גבוהה יותר וכן יאפשרו למשוך את העין ולאפשר תצוגה הולמת של התכשיט. חשוב שמתקני תצוגה לתכשיטים יאופיינו בעיצוב המתאים לאופי התכשיטים שאותם נושא, שיחזק את תכונותיהם ועיצובם ולא יגרע או יתפוס את העין במקום התכשיט עצמו. חשוב שהמתקן עליו אתם מניחים את התכשיט יאפשר מקסימום של ראיית פרטים ללקוח ויעביר את האווירה של התכשיט במיטבו. לדוגמה, הצגת שעון על מתקן תצוגה חייבת להיות מותאמת לכך שיהיה ניתן לראות את השעון ועיצובו בחלקו העליון, בנוסף לסוג הצמיד, האם יש בשעון צמיד מבד, מעור או ממתכת. ישנה חשיבות רבה למתקני התצוגה לתכשיטים, הם אלו שמאפשרים גישה לצופה או לקונה ומאפשרים לצופה לראות את כל הפרטים האלו עוד מלפני שהוא ניגש לתכשיט ומסתכל מקרוב.

 

סוגים שונים של מתקני תצוגה לתכשיטים

 

אצלנו תוכלו למצוא מתקני תצוגה לתכשיטים, רבים ומגוונים. מתקני תצוגה אלו ימנעו החלקת התכשיט מהם, מאחר והם עשויים חומר אקרילי, מתקנים אלו נגישים וניתן בעזרתם להגביר את המודעות למותג מסוים על ידי הוספת הלוגו על המתקן. לכן, ישנה חשיבות רבה לאופיו של מתקן התצוגה. מתקן זה מאפשר את החשיפה של התכשיט לכלל ובו בזמן שומר עליו מפני פגיעה או שבירה.

 

ניתן למצוא בחברת נטוביץ דגמי תצוגה רבים ומגוונים שיאפשרו התאמה של כל תכשיט למתקן התצוגה הראוי. חשוב לשים את הדגש שמתקני תצוגה אלו יאפשרו לתפוס את עין הצופה ובעצם לגרום לכך שלתכשיט תהיה נוכחות ויהיה בולט במרחב החנות. בעקבות יתרונות רבים אלו, חשוב לזכור שבחירת מתקן תצוגה לתכשיט אינו דבר של מה בכך, ויש לתת את הדעת בנושא. אצלנו תוכלו למצוא מתקני תצוגה בדגמים שונים כגון, רולות מבד, מגשי עץ, מתקני תצוגה מפרספקט ועוד. תוכלו לראות מבחר רחב של מוצרים בכל דגם כאשר ישנה חשיבות למספר הסטים המופיעים יחד בכל מתקן תצוגה. כמו כן, ישנם גדלים שונים במתקני התצוגה, לדוגמא מתקן לתכשיטים רולות שמיועד לטבעות גדולות. בנוסף ניתן למצוא גם מגשי תצוגה מעץ לטבעות, עגילים, צמידים, כאלו חלקים וכאלו המתאימים לסטים.

שעונים ביבוא בלעדי, אריזות, מתקני תצוגה - יעקב נטוביץ
לחצו לחיוג מהיר: 04-8624804

יעקב נטוביץ בע"מ - שעונים ביבוא בלעדי, אריזות מתקני תצוגה

כתובתנו: רחוב מוצקין 13, טירת הכרמל

טלפון: 04-8624804   |   פקס: 04-8620535

shlomi@ynato.com , alonnatowicz81@gmail.com

בניית אתרים